Masaż

Plexus to alternatywny system opieki zdrowotnej stworzonej przez Michaela O'Doherty oraz Toma Griffina (plexus oznacza splot słoneczny i sieæ - którą jesteśmy wszyscy powiązani ze sobą). Opiera się on na założeniu, że człowiek jest istota energetyczną i że wszystko co nas otacza jest energią - potwierdzają to odkrycia fizyki kwantowej. To, że ciało, tak jak każdy żywy organizm składa się z energii uznała już także oficjalnie medycyna. Stało się to w 1979 roku w momencie gdy ¦wiatowa Organizacja Zdrowia zaakceptowała akupunkturę, która bazuje na energetycznym systemie meridianów.

Europejski Instytut Bioenergii
Anna Bekier
www.plexusbio-energia.pl
annabek1@o2.pl
tel.: 502 389 378


Lomi Lomi Nui to niezwykły masaż o prastarej tradycji i korzeniach, zawierający wiele duchowych aspektów. Jego ojczyzną są Hawaje. Wiele lat temu wykonywany był tylko przez kahunów (strażników tajemnicy) w świątyniach przy uzdrawiających pieśniach połączonych ze świętym tańcem. Jest to piękny, harmonijny masaż, łączący w sobie dotyk i taniec, a jego działanie wpływa zarówno na sferę fizyczną, emocjonalną i duchową. Jest on symbolem akceptacji i przychylności dla drugiego człowieka. Stosuje się tu różnorodne techniki, oparte głównie na płynnych, długich ruchach przedramionami i dłońmi na naoliwionym ciele osoby masowanej. Masaż trwa zwykle 1,5 - 2 godziny, jest płynny i rytmiczny. Wymaga od masującego pełnej koncentracji, wrażliwości i doświadczenia. Ponieważ masujący pracuje intuicyjnie, masaż może byæ czasami powolny i bardzo odprężający, a czasami szybki, wzmacniający i ożywiający ciało. Jego działanie odczuwa się jeszcze długo po zakończeniu zabiegu. Nasze ciało jest prezentem od Boga i świątynią naszej duszy, powinniśmy o nie dbaæ.

Edyta Kurylak
www.dotykkoloru.pl
info@dotykkoloru.pl
tel.: +48 693 031 030


Dyplomowany Masażysta Rafael Castillo oferuje:

Dowiesz się jak magia dotyku i uzdrawiająca energia pozytywnie wpłynie na Twoją psychikę, jak potrafi ukoiæ i usunąæ uczucie zmęczenia.

Rafael Castillo
www.masaze-amigo.pl
jrcastillo5@yahoo.com
tel.: 0 790 639 829